ODTWARZACZE

Pioneer CDJ 350

CDJ-350 to wysokiej jakości podstawowy odtwarzacz DJ kompatybilny ze wszystkimi profesjonalnymi i popularnymi formatami zapisanymi na CD lub USB, skonstruowany na podstawie profesjonalnego CDJ-2000. Naprawdę pokazuje swoje możliwości po podłączeniu go do komputera.

Jego złącze USB zapewnia sterowanie typu Plug & Play nad kompatybilnym oprogramowaniem DJ oraz sterowanie MIDI dla jakiegokolwiek oprogramowania muzycznego. Ponadto CDJ-350 można

DJ Wodzirej konferansjer Grzegorz Świstuń Śląsk- odtwarzacze Pioneer

używać jako interfejs audio.

Po zakończeniu przygotowań, można przenieść utwory i playlisty na nośnik USB, dzięki czemu możliwe jest wybieranie utworów według różnych kategorii – albumu, wykonawcy, czy gatunku na Twoim CDJ-350. Pierwsze oprogramowanie tego typu dla DJ-ów umożliwia tworzenie i edycję list odtwarzania z poziomu odtwarzacza.
Wybierz beat

BPM Lock umożliwia dopasowanie tempa utworów za naciśnięciem jednego tylko przycisku zapewniając płynne przejścia. Wybierz tempo BPM na każdym odtwarzaczu, a wszystkie utwory będą odtwarzane z tą prędkością.

Sprawdź beat dzięki funkcji BEAT Display, która umożliwia scratchowanie i zapętlanie. Funkcja Auto Beat Loop umożliwia opracowanie i dopracowywanie pętli z funkcjami Beat Loop, Loop Divide i Hot Loop.

Pozostałe właściwości obejmują:

  • Transfer utworów na listę odtwarzania za naciśnięciem tylko jednego przycisku
  • Doskonała odporność na wibracje dzięki pamięci Shock-Proof Memory i konstrukcji Floating Architecture
  • Funkcja Resume dla płyt, które zostały wyjęte i ponownie włożone.

Poznaj Mikser DJ DJM-350 – idealny partner dla Twojego CDJ-350.

DJ na wesele, wodzirej na wesele, muzyka na wesele, zabawy weselne, DJ na wesele, DJ na Śląsk, DJ na studniówkę,karnawał, imprezę firmową Gliwice, Katowice 

   Pioneer CDJ 850

dj grzegorz świstuń www.mediabox.info.pl 1

 

DJ-850: przypomina CDJ-2000.
Zaprojektowany przy współpracy specjalistów i profesjonalistów z całego świata CDJ-850 daje to samo poczucie i działanie, jak inne, wyższe modele w ofercie Pioneer. CDJ-850 zapewni taką samą pewność podczas przygotowywania występu wraz z innymi produktami serii CDJ.

CDJ-850 zawiera wiele rozwiązań z CDJ-2000 i 900, oferując znaczące zalety w porównaniu do modelu CDJ-800MK2.
Pełnowymiarowa tarcza jog (206mm) będzie znajoma dla użytkowników innych produktów z serii CDJ, dając takie same możliwości i to samo poczucie, co najwyższe modele w ofercie Pioneer.
Niezależnie od modelu CDJ logika przeszukiwania zasobów jest taka sama i cała praca, jaką włożysz w przygotowanie kolekcji muzycznej w programie rekordbox będzie dostępna w każdym modelu w ofercie.
Gdziekolwiek będziesz gał, będziesz czuł się jak w domu.